Strona startowa
O programie
Wykładowcy
Artykuły i Galeria
co,gdzie,kiedy
WAŻNE INFORMACJE
Leksykon wiedzy
nasze osiągnięcia
Kontakt
 
Nasi wykładowcy:

Płk Marcin Kus
ŚP Kpt Wacław Adamowicz
Kpt Stanisław Rusowicz
Kpt Stanisław Witek
Kpt Wacław Tomczyk
ŚP Por Eugeniusz Pacewicz
Kpt Tadeusz Szeremeta
Por Józef Daukszewicz
ŚP Por Stanisław Anculewicz
Por Franciszek Roganowski 
ŚP Por Mieczysław Pożarski
Por Edward Róg

dr Dorota Bartnicka , Olsztyński Wydział nauk Humanistyczno-Społecznych, Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie

dr Anna DziadkiewiczUniwersytet Mikołaja Kopernika
Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania
dr Joanna Frankowiak - Wydział Nauk Społecznych-Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

mgr Joanna Beczyńska -Olsztyńska Szkoła Wyższa

mgr Anna Karpiak-Olszewska-Specjalista Okręgowy Oddział Narodowego Banku Polskiego w Olsztynie

mgr Przemysława Ledwożyw, logopeda
        Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

mgr Ewa Letki,

mgr Joanna Racis  -Powiatowa Poradnia Psychologiczno-
         Pedagogiczna w Olsztynie

mgr Małgorzata Stolarska,psycholog
        Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
                                       
mgr Anna Uszpolewicz, pedagog-
         Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

mgr Wioleta Wasilewska ,Specjalista ,Okręgowy Oddiał Narodowego Banku Polskiego w Olsztynie

mgr Marek Grygorowicz, Narodowy Bank Polski w Olsztynie

mgr inż. Krzysztof Lewicki, Rebel Centrum Krav-maga

mgr Zbigniew Majchrzak

mgr inż. Arkadiusz Mrozowski, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Olsztynie

mgr Jeff Taylor -King`s School of English


Nowocześni Nauczyciele i Wychowawcy:

Katarzyna Banach
Marta Białkowska
Anna Ciuchta
Sandra Cześnin
Katarzyna Dobrońska
Ewa Dominik
Aleksandra Dryka
Karolina Chodyko
Katarzyna Chrzanowska
Sonia Hamera
Anna Imbiorska
Elżbieta Kalinowska
Barbara Krzyżanek
Paula Kundo
Danuta Lubert
Ewa Marchwińska
Marzena Milczarek-Bogdańska
Małgorzata Mojsiejczyk-Niżyńska
Anna Mordwa
Iwona Nakielska
Wanda Piwońska
Aleksandra Potasznik
Katarzyna Pużniewska
Marta Skrzynecka
Justyna Sobiela
Marta Święcicka
Elżbieta Świerkocka
Maria Świerkowska
Anita Szkilnik
Dominika Urbanowicz
Marlena Waniewska
Agnieszka Wirchanowicz
Katarzyna Więcek
Magdalena Wołejko
Małgorzata Zabolewicz
Urszula Zarembo
Hanna Zygler
Ewa Żwirko

 

 

 

 


Dobra zabawa w dobrym towarzystwie


=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=